Konusunda Uzman 

Ve Eğitimli Kadro

Projelerinize Uzman Ve Profesyonel Yaklaşımlar

Kolay, Ekonomik Ve Yönetilebilir Sistemler

Proje ve Danışmanlık

için Bizi Arayın...

Teknolojide Çözüm OrtağınızÇözümlerimiz

SonicWall Firewall UTM

          

SonicWALL ağ güvenliği, güvenli uzaktan erişim, web ve e-posta güvenliği, istenmeyen e-postalara karşı koruma, yedekleme ve kurtarma için yüksek performanslı güvenlik çözümleri yelpazesiyle mükemmel bir şekilde tümleştirilmiş dinamik olarak akıllı hizmetler, yazılımlar ve donanımlar tasarlar. Pazar lideri Unified Threat Management (Birleşmiş Tehdit Yönetimi) teknolojimiz ataklara karşı koruma, farklı boyutlardaki şirketlere birinci sınıf virüslere karşı koruma, istenmeyen e-postalara karşı koruma ve kullanıcı kontrolü seçenekleri sunmaktadır. SonicWALL’un küresel stratejik ortak, bayi ve distribütörler ağında bilgi teknolojisi alanında faliyet gösteren en tanınmış firmalar yer almaktadır. SonicWALL’un zengin güvenlik çözümleri portföyü, milyonlarca müşterimize sadece networklerini değil, detaylı olarak şirketlerini korumaları için gerekli kapsamlı koruma seçeneklerini sunmaktadır.

CheckPoint Firewall UTMHızla gelişen ve farklı alanlara yayılan güvenlik tehditlerine karşı tam güvenlik için kurumların güvenlik duvarından antivirüse, web filtrelemeden saldırı önleme sistemine geniş bir yelpazede tedbirler almaları gerekiyor. Yetişmiş bilgi güvenliği ekipleri bulunan kurumlar, güvenliğin farklı alanlarında, farklı üreticilerin çözümlerini bir arada kullanmayı tercih edebilirken, yönetim avantajları nedeniyle tek bir güvenlik cihazı ile tüm güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kurumlar bütünleşik güvenlik çözümlerine yöneliyorlar.

Bilgi güvenliğinde dünya lideri Check Point’in 2007 yılı yeniliklerinden biri olan birleşik tehdit yönetimi cihazı UTM-1, çok sayıda güvenlik teknolojisini tek bir platformda bir araya getirerek, orta ve büyük ölçekli kurumların farklı tehditlere karşı tam güvenlik ihtiyacını tek başına karşılıyor.

QNAP Depolama Sunucuları
QNAP sistemleri, INC. (QNAP), Linux platformuyla birleştirilmiş uzmanlığımızla, son 8 yılda ağ veri depolama ve dijital ağ izleme serileri için 40′dan fazla model üretirken, tüketicilerimize yüksek performans ve yüksek güvenilirlikli veri depolama, veri yedekleme, ve izleme çözümlerini de beraberinde sunmaktadır. Bugün, QNAP, dizayn ve teknolojideki yeniliklerimizle sektörü yönlendirmeye devam etmektedir. Ürünlerimiz dünya çapında tanınmaktadır. Örneğin, TS-109 “En İyi NAS Kutusu” ödülüyle MAXIMUMPC (ABD) tarafından, “NAS Lordu” ödülüyle Hexus (İngiltere) tarafından, ve “Altın Ayı Ödülü” ile Bjorn3D (ABD) tarafından onurlandırılırken, TS-209 “Altın Madalya Ödülü” ile ComputerGEIL.dk (Danimarka) tarafından, “Altın Ödülé ile InfoMods (Fransa) tarafından, ve “2007 Yılının Ürünü” ödülü ile Hardware-TEST.dk (Danimarka) tarafından onurlandırılmıştır.

LAN ve WAN Çözümleri


Bilgisayarlar arasında bağlantı kurmak için birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlar arasında en basit olanı iki bilgisayarın seri portlar aracılığıyla birbirlerine bağlanmasıdır. Bu işlem için bir seri kablo ve uygun yazılım gerekmektedir. (Laplink, PC Anywhere, Interlink vb. gibi) ikiden fazla bilgisayarın birbirine bağlanması ise çok daha karmaşık ve ek cihazlar gerektirmektedir. Network sistemlerini uzak ve yakın bağlantılar olmak üzere ikiye ayırmak gerekir. Yakın mesafeli bağlantılara LAN (Local Area Network) uzak mesafeli bağlantılara da WAN (Wide Area Network) adı verilir. Burada yakın ve uzak kelimelerinden kastımız aslında belli bir mesafe değildir. LAN, belirli bir alan içinde birbirlerine bağlı olan bilgisayarları ifade eder. Buna örnek olarak bir banka içerisindeki ya da firmanızdaki bilgisayarların birbirleri arasındaki bağlantıyı gösterebiliriz.

Yapısal Kablolama Çözümleriİletişim dünyası için hayati önem taşıyan yapısal kablolama, işyerlerinde otomasyonu sağlama, ses, veri ve görüntünün taşınmasını sağlıyor. Aynı zamanda binada uzun süre hizmet verecek bir iletişim altyapısı sunuyor.

Günümüz iş dünyasında yaşanan hız ve rekabet, şirketlerin altyapıya olan yatırımını kritik bir konu haline getirdi. Şirketler iletişim sistemlerinin hızını ve performansını artırmak, yeni teknolojilerin sunduğu olanaklardan yararlanmak için büyük yatırım yapıyor. İletişimdeki yeni teknolojiler ses, veri ve görüntünün anlık sürelerde iletilmesine olanak veriyor. Her yeni teknolojiye yatırım yapmak yerine yapısal kablolama sayesinde binada bir kez yapılacak olan iletişim altyapısı sonucunda şirketler sürekli yatırım yapmaktan kurtuluyor.

VPN ÇözümleriSanal Özel Ağ anlamına gelen VPN, internet veya bir LAN üzerinde güvenli bir şekilde yerel ağlara erişmek için kullanılmaktadır. VPN, PPTP gibi bir tünel iletişim kuralı kullanır. Bilgisayarınızdan ISP’nize bağlanır ve internet üzerinde ikinci bir bağlantı yapar yada bir tünel oluşturabilirsiniz. Böylece bir VPN uygulaması yapmış olursunuz. VPN ile herkese açık olan ağlar üzerinde özel yazılım, donanım ve uygulamalar kullanarak güvenli ağlar oluşturabilir. Herkese açık ağ üzerinde oluşturulacak VPN’lerde gönderilecek bilgiler özel bir şekilde paketlenerek tünel içinden karşı tarafa iletilirler. Tünelin amacı iki nokta arasında bilgi alışverişinin internet gibi güvensiz bir ortamda güvenli bir şekilde iletilmesini sağlamaktır. VPN’in temel parçaları Tünelleme İşlemini Başlatıcısı, Ağ Yönlendiricisi, Tünel Anahtarlayıcısı, bir veya daha fazla tünel sonlandırıcısı olmak üzere dört adettir.

 Telif Hakkı © 2013. Tüm Hakları Saklıdır. | Telemobil Bilgi ve İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi  Telefon:  0216 520 1224 Faks: 0216 481 5126