Konusunda Uzman 

Ve Eğitimli Kadro

Projelerinize Uzman Ve Profesyonel Yaklaşımlar

Kolay, Ekonomik Ve Yönetilebilir Sistemler

Proje ve Danışmanlık

için Bizi Arayın...

Teknolojide Çözüm OrtağınızHakkımızda


Bilişim sektöründe kurumsal müşterilere Network ve Telekomünikasyon hizmetleri vermek amacıyla 2004 yılında kurulan TELEMOBİL,  KOBİ'ler başta olmak üzere daha büyük ölçekli işletmeleri de hedef kitlesi olarak benimsemiştir. Bu anlamda bir kurumun ihtiyaçları olan altyapı hizmetleri, yapısal kablolama, network hizmetleri, güvenlik çözümleri, kamera çözümleri, internet çözümleri ve telekomünikasyon hizmetlerini vermek ve bunların sürekliliğini sağlamak temel amacıdır. Yaptığımız işin en önemli kısmı; yapı taşları olan kurumların teknolojilerini devamlı kılmak, güvenliğini ve güvenilirliğini sağlamak ve gelecek teknolojilere taşımaktır. Bu teknolojileri kendi sektörlerinde yapı taşı haline getirmek ve katma değer sunmak en büyük hedefimizdir.

Bu amaçla çalıştığımız müşterilerimizle bilgisayar sistemleri, çevre birimleri, PC ve dizüstü bilgisayarlar, Ticari Yazılım çözümleri, Kurumsal internet çözümleri (FR, Leased Line, VPN, Hosting) Güvenlik çözümleri, Storage çözümleri, LAN ve WAN çözümleri, Sistem destek ve bakım anlaşmaları, Telekomünikasyon çözümleri ile ilgili sürekli çalışmayı hedeflemektedir.

Telemobil Ltd. Şti olarak amacımız; iş ortağı seviyesinde gördüğümüz müşterilerimize güvenililirliği kanıtlanmış servisimizle basit, ekonomik ve yönetilebilir sistemler kurmaktır. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz çözümlerle onları gelişen teknolojik değişimlere uyum sağlamak karmaşık düzenler yerine kolaylık sağlayıcı ve sizin dahi rahatlıkla yönetebileceğiniz sistemler kurmak başlıca gayelerimizdendir.


En büyük hedefimiz ise; teknolojinin standartlarına uygun nitelikli çözümler üretmek ve uygulamalar hazırlamak, tecrübeli personelimizle bilişim sektöründe lider kuruluşlar arasında hak ettiğimiz saygınlığa ve yere ulaşmaktır.

 Telif Hakkı © 2013. Tüm Hakları Saklıdır. | Telemobil Bilgi ve İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi  Telefon:  0216 520 1224 Faks: 0216 481 5126