Konusunda Uzman 

Ve Eğitimli Kadro

Projelerinize Uzman Ve Profesyonel Yaklaşımlar

Kolay, Ekonomik Ve Yönetilebilir Sistemler

Proje ve Danışmanlık

için Bizi Arayın...

Teknolojide Çözüm OrtağınızHizmetlerimizDanışmanlık Hizmetleri

Telemobil, Standard ve Profesyonel destek paketlerinden biriyle sözleşme yapan müşterisine doğrudan danışmanlık hizmeti vermektedir. Danışmanlık amacı, müşterinin doğru donanım ve yazılım ürünlerine sahip olmayı hedeflemenin yanı sıra müşteriye makul ücret ödemesini ve yapılan projelerin sürekliliğini sağlamaktır. Bu sebeple firmamız aşağıdaki konu başlıklarında danışmanlık vermektedir.

                

  • Microsoft Ürünleri Lisanslama Danışmanlığı.
  • Symantec Ürünleri Lisanslama Danışmanlığı.
  • Webroot Ürünleri Lisanslama Danışmanlığı.
  • Internet ve Güvenlik Danışmanlığı.
  • Microsoft Server ve Office Uygulamaları Desteği.
  • Web ve Hosting Hizmetleri.
  • HP, DELL, SNC ve IBM Sunucuları.
  • Posta ve Faks Sunucuları Hizmetleri.
  • Yapısal Kablolama ve Network Topolojileri
  • UTM, SGS, SBS, VPN, Router ve Diğer Akıllı cihazlar.

Telemobil, müşteriyle projelendirme yapacağı zaman ilk önce müşterinin ihtiyaçlarını belirler. Yapılacak işin adımlarını belirleyerek işakış planı çıkartır. Belirlenen bütçe çerçevesinde ürünler satın alınır. İşakış planının adımları takip edilerek kurulumlar yapılır. Adımlar yapıldıkça onay alınır. Tüm işlemler bitince test süreci başlar. Sistemin yüzde yüz çalıştığı onaylandığında sistem teslim edilir. Eğer proje müsait ve planda var ise gerekli eğitimler verilir ve uygulamalar yapılır. Yapılan işlemin akabinde müşteriyle ihtiyacına göre destek ve bakım sözleşmesi yapılır.

Destek Paketleri


Firmamız müşterilerine 3 farklı destek sözleşme paketi sunmaktadır. Destek paketleri müşterinin teknoloji hacmi ve bütçesine göre değişiklik gösterir.

İnternet Destek Paketi

Bu paketi tercih eden müşterilerimiz, istenilen hizmeti internet üzerinden sahip olur. Uzak ve şehirdışı lokasyonları olan müşteriler için uygundur. Ekonomik ve pratik yönü ön plana çıkan hizmetin ücreti peşin alınır. Bu paketle müşteri eğer teknik servis hizmetine seyrek olarak ihtiyaç duyuyorsa almalıdır. Normal çağrılardan ve yerinde yapılan servislerden daha hesaplıdır. Bu paketin danışmanlık eklentisi yoktur. Süresi senesine aittir ve bir sonraki seneye devredilemez.


Kurumsal Standard Destek Paketi

Bu paketi tercih eden müşterilerimiz, istenilen hizmeti yerinde veya internet üzerinden alabilme serbestliğine sahiptirler. Hizmetin içeriği sınırsız olamakla beraber müşteriye danışmanlık hizmeti de verilir. Satın almaları daha hesaplı yapılır. Alınacak donanım ve yazılım ürünlerinden ekstra indirim yapılır. Hizmet süresi hafta sonu hariç normal mesai saatleri içinde verilir. (09:00-18:00) Müşterinin çağrı yapmasının akabindeki gün hizmet verilir. Müşterinin sistem yedekleme, güvenliği firmamız garantisine alınır. Senelik olan hizmet aylık ödemeler halinde alınır. (İlk 3 aylık ücret peşin alınır.) Periyodik bakımlarda içeren paketde müşteriye firmamız tarafından özel hat tahsis edilir.


Kurumsal Profesyonel Destek Paketi

Bu paketi tercih eden müşterilerimiz, istenilen hizmeti yerinde veya internet üzerinden alabilme serbestliğine sahiptirler. Hizmetin içeriği sınırsız olmakla beraber müşteriye danışmanlık hizmeti de verilir. Satın almaları daha hesaplı yapılır. Alınacak donanım ve yazılım ürünlerinden ekstra indirim yapılır. Standard paketten farklı olarak profesyonel pakette gün sınırlaması yoktur. Çok acil olanlar hariç müşterinin çağrı yapmasının akabindeki gün hizmet verilir. Müşterinin sistem yedekleme, güvenliği firmamız garantisine alınır. Senelik olan hizmet aylık ödemeler halinde alınır. (İlk 3 aylık ücret peşin alınır.) Periyodik bakımlarda içeren paketde müşteriye firmamız tarafından özel hat ve birgün mesai yapacak teknik personel tahsis edilir.


 Telif Hakkı © 2013. Tüm Hakları Saklıdır. | Telemobil Bilgi ve İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi  Telefon:  0216 520 1224 Faks: 0216 481 5126