Konusunda Uzman 

Ve Eğitimli Kadro

Projelerinize Uzman Ve Profesyonel Yaklaşımlar

Kolay, Ekonomik Ve Yönetilebilir Sistemler

Proje ve Danışmanlık

için Bizi Arayın...

Teknolojide Çözüm Ortağınızİnsan Kaynakları

Personel Politikamız

Doğru işe doğru personel alınması ve personellerin uzun yıllar Telemobil'de istihdam edilmesi felsefesini taşıyan firmamız sürekli gözden geçirdiği İnsan Kaynakları politikasına çalışanların da katkısı bulunmaktadır. Performans değerlendirmede amacımız, personelin üstleri tarafından değerlendirilip, müspet yönlerinden azami derecede istifade etmek, geliştirilmesi gereken yönlerinin ortaya çıkarılması, gelecek planları ve ücretlendirmeye katkıda bulunacak bilgilerin oluşmasını sağlamaktır.


Eğitim ve Staj

Firmamız sektörel alan olarak network ve telekomünikasyon alanlarında kurumsal içerikli projeler üretmektedir. Konusu itibariyle daha ziyade donanım ve bunların üzerine yapılan yazılımlar üzerine kobilere hizmet vermektedir. Bu nedenle ilgili üniversitelerden mezun olan bilgisayar mühendisleri başta olma üzere, Microsoft ve Cisco sertifikalı elemanlar istihdam etmektedir. Bu personeller başta çözüm ortağı konumunda olduğumuz firmaların sağlamış oldukları eğitimlere iştirak etmekte bunun yanı sıra operasyonel olarak firma içi eğitimler de almaktadırlar. Bu eğitimler sonucu hem firmamız hem de personelimiz sertifikalandırılmaktadırlar.

Firmamızda stajlar yaz aylarında olmakta ve bir dönem içermektedir. Başvurular Mayıs ayının üçüncü haftasına kadar değerlendirilir ve ihtiyaca uygun şekilde adaylar çağırılırlar. Stajyerler sektörümüzle ilgili alanlarda okuyan yüksek öğrenim gören (Ön Lisans veya Lisans öğrencileri) öğrencilerden seçilir.

Personel Alımı

Firmamızda personel alımı gazete ve web sitesi ilanıyla yapılır. İlan edilen açık pozisyonlara bu sektörde yetişecek veya yetişmiş elemanların müracaatı beklenir. Aşağıda alım yapılacak pozisyonların bilgisi verilmektedir.

Personelde Aranan Standart Şartlar

  • Askerlik görevini tamamlamış olmak ( Erkek adayları için).
  • 30 yaşını aşmamış olmak. 
  • Sigara veya benzeri alışkanlıkları olmamak. 
  • İnsan ilişkilerinde ve takım çalışmalarında başarılı, üretken, kendini geliştirmeyi ve öğrenmeyi seven.


 Telif Hakkı © 2013. Tüm Hakları Saklıdır. | Telemobil Bilgi ve İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi  Telefon:  0216 520 1224 Faks: 0216 481 5126