Konusunda Uzman 

Ve Eğitimli Kadro

Projelerinize Uzman Ve Profesyonel Yaklaşımlar

Kolay, Ekonomik Ve Yönetilebilir Sistemler

Proje ve Danışmanlık

için Bizi Arayın...

Teknolojide Çözüm Ortağınız
  • Dahili FTP Sunucu

FTP sunucusu hızlı dosya indirmeye izin verir. Aynı zamanda çift yönlü olduğu için kullanıcının FTP sunucularına dosya yüklemesini de sağlar. Dosyalarızı, maillerinizi e-mail ile göndermede sorun yaşıyorsanız. Turba NAS kullanarak kendi FTP sunucunuzu kurabilir birkaç adımda FTP sunucunuza girişler için yetkilendirme yapabilirsiniz.

  • Dahili Dosya Sunucu

Dosyalarınızı depolamanız ve ağınızdaki kullanıcılarla paylaşmanız için ağ üzerinde merkezi bir konum sağlar. Dosya sunucusu yönetimini kullanarak paylaşım oluşturma, yönetme kullanıcı kimliği, şifresi, yetki tayini ve kullanıcıya kota sınırı belirleme gibi birçok dosya sunucusu yönetimi görevlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  • Dahili İzleme ve Kayıt İstasyonu

QNAP Surveillance istasyonuna 2 veya 4 IP Kamera bağlayabileceğiniz NVR Network Video Kayıt çözümü olmasını sağlar. Eş zamanlı bağlantı kurma real time kayıt özelliği, uzaktan yönetme, IE ile internet üzerinden izleme ve oynatma özelliği sağlamaktadır. Dosyalar avi biçiminde saklanır ve kullanıcılar kolaylıkla erişebilir.

  • Şifreli Uzaktan Kopyalama

Şifreli uzaktan kopyalama verilerin korunmasında yüksek verimlilik sağlar. Dosyalar bir Turbo NAS cihazından uzaktaki başka bir QNAP Turbo NAS cihazına yedeklenebilir. Avantaşlı işlemlerden bazıları da veri sıkıştırma, Block level arttırılabilir yedekleme, veri eşitlemesi ve düşük bant genişliği kullanımı ile size zaman kazandırır.

  • UPS Desteği

UPS Cihazının anahtar fonksiyonu elektrik kesil melerinde güç sağlamaktır. QNAP Turbo NAS APC ve MGE UPS ürünlerini destekler. Böylece kullanıcıların verilerini yedeklemelerinde zaman kazandırır ve kritik veri kayıplarını engeller.

  • Dahili MySQL Sunucu

Turbo NAS sistem entegratörleri için veritabanı sunucusu  için en uygun seçimdir. PHP Web scripts tabanlarının başka bir veritabanına bağlanarak değişken verilerin ayrı bir yere yazılmasını ve bu şekilde disk alanı kazanılarak yüksek güvenlik sağlar.

  • Dahili Yedekleme Sunucu

Akıllı otomatik Yedekleme yazılımı kullanıcılar için programlanabilir gerçek zamanlı depolama ile birden fazla bilgisayardan yedekleme yapmanızı sağlar. Ayrıca QNAP Turbo NAS sunucuları diğer yedekleme yazılımları ile uyumlu çalışır. (Acronis True image, CA BrightStor, ARCserve Backup ve EMC Retrospect uyumlu çalışır.  • Yazıcı Sunucusu

Turbo NAS USB porta yazıcınızı bağlayıp paylaşım seçeneğini açarak çok basit bir şekilde ağ üstünden paylaşabilirsiniz. Bu yöntemle 3 adete kadar yazıcı ağ yazıcısı haline getirilebilir.

  • Dahili WEB Sunucusu

Dahili phpMyAdmin ve Joomla. MySQL, SQLite ile ev ve SOHO kullanıcıları kolaylıkla kendi sayfalarını hazır layabilirler. Değiştirilebilir php.ini desteği ile kullanıcılar kendi programlarını geliştirebilirler veya internet üzerinden açık kaynak kodlu program oluşturabilirler. Örneğin: sanal magaza, Forum, Blog v.s.

  • HDD S.M.A.R.T Sağlıklı Tarama HHS

Kendini analiz etme ve raporlama sistemi sabit disklerde oluşan hataları kullanıcıya bildirme teknolojisidir. Disk performansını, CRC hatalarını, disk sıcaklığını ve ani oluşan hataları önlemek kritik veri kayıplarını önlemek için HHS ile arızalı bloklar taratılarak veri kayıplarını denetleyebilme ve raporlama özelliğine sahiptir.

QNAP TS-879U-RP

QNAP TS-859U-RP +

Çift çekirdekli Core i3 işlemci ile üst düzey veri depolama işlerinize ideal çözüm. Çift Gigabit Ağ çıkışına ek olarak çift GbE ağ çıkışı sağlayan genişletme kartının getirdiği esneklik ve 24TB (8 x 3TB SATA I/II/III veya SSD) geniş depolama kapasitesi ile depolama yapılandırmanızı en profesyonel şekilde gerçekleştirin. Çift güç kaynağı ile güç kaynaklı problemlerde bile yedekli çalışma. İleri iSCSI özellikleriyle VMWare, Citrix XenServer, Hyper-V ve benzeri sanallaştırma uygulamalarına tam olarak hazır, AES 256 Bit gerçek zamanlı şifreleme ile verileriniz tamamen güvende. 3. parti yedekleme programları ile uyumlu çalışabilme ve uzak replikasyon desteği. Web sunucusu, MYSQL, E-Posta sunucusu, İzleme istasyonu gibi özellikleriyle salt depolamanın yanı sıra tek üründe çoklu kullanım olanakları.

QNAP TS-859U-RP + Gücünü Intel® Atom™ Processor 1.8GHz (Dual-Core) işlemcisinden alıyor ve 1GB DDR II belleğe sahip. 12 TB(4 x 3TB) SATA I/II geniş depolama kapasitesi, gelişmiş RAID özellikleri, AES 256-bit Şifreleme ve SSL güvenlik sertifikası ile verileriniz hiç olmadığı kadar güvende. iSCSI hedef servis uygulaması, VMware desteği ile gelişmiş sanallaştırma uygulamaları, SMS ve e-posta uyarısı, Tak çıkar sabit disk tasarımı ve zengin yazılımsal özellikleri ile QNAP yeteneklerinizi arttıracak.QNAP TS-EC1679U-RP 

QNAP TS-1279U-RP

Quad Core Intel® Xeon® E3-1225 3.1 GHz İşlemci, 4 GB DDR3 ECC Hata Düzeltmeli Sunucu Tipi RAM, 4 Gigabit Ağ Çıkışına ek olarak genişletilebilir 8 x 1 Gb LAN veya 4 x 10 Gb + 4 x 1 Gb LAN ağ çıkışı sağlayan genişletme kartı ve 48TB (16 x 3TB SATA I/II/III veya SSD) geniş depolama kapasitesi. Çift güç kaynağı ile güç kaynaklı problemlerde bile yedekli çalışma. İleri iSCSI özellikleriyle VMWare, Citrix XenServer, Hyper-V ve benzeri sanallaştırma uygulamalarına tam olarak hazır, AES 256 Bit gerçek zamanlı şifreleme ile verileriniz tamamen güvende. 3. parti yedekleme programları ile uyumlu çalışabilme ve uzak replikasyon desteği. Web sunucusu, MYSQL, E-Posta sunucusu, İzleme istasyonu gibi özellikleriyle salt depolamanın yanı sıra tek üründe çoklu kullanım olanakları.

Quad Core Intel® Xeon® E3-1225 3.1 GHz İşlemci, 4 GB DDR3 ECC Hata Düzeltmeli Sunucu Tipi RAM, 4 Gigabit Ağ Çıkışına ek olarak genişletilebilir 8 x 1 Gb LAN veya 4 x 10 Gb + 4 x 1 Gb LAN ağ çıkışı sağlayan genişletme kartı ve 48TB (16 x 3TB SATA I/II/III veya SSD) geniş depolama kapasitesi. Çift güç kaynağı ile güç kaynaklı problemlerde bile yedekli çalışma. İleri iSCSI özellikleriyle VMWare, Citrix XenServer, Hyper-V ve benzeri sanallaştırma uygulamalarına tam olarak hazır, AES 256 Bit gerçek zamanlı şifreleme ile verileriniz tamamen güvende. 3. parti yedekleme programları ile uyumlu çalışabilme ve uzak replikasyon desteği. Web sunucusu, MYSQL, E-Posta sunucusu, İzleme istasyonu gibi özellikleriyle salt depolamanın yanı sıra tek üründe çoklu kullanım olanakları.QNAP TS-659 Pro II

QNAP TS-1079 Pro 

QNAP TS-659 Pro II Gücünü Intel® Atom™ 1.8GHz Dual-core işlemcisinden alıyor ve 1GB DDR II belleğe sahip. 18 TB(6 x 3TB SATA I/II/III) geniş depolama kapasitesi, gelişmiş RAID özellikleri, AES 256-bit Şifreleme ve SSL güvenlik sertifikası ile verileriniz hiç olmadığı kadar güvende. iSCSI hedef servis uygulaması, VMware desteği ile gelişmiş sanallaştırma uygulamaları, SMS ve e-posta uyarısı, Tak çıkar sabit disk tasarımı ve zengin yazılımsal özellikleri ile QNAP yeteneklerinizi arttıracak

Çift çekirdekli Core i3 işlemci, 2 GB DDR3 RAM bellek ve 30TB (10 x 3TB SATA I/II/III veya SSD) geniş depolama kapasitesi ile yüksek performans. İleri iSCSI özellikleriyle VMWare, Citrix XenServer, Hyper-V ve benzeri sanallaştırma uygulamalarına tam olarak hazır, AES 256 Bit gerçek zamanlı şifreleme ile verileriniz tamamen güvende. 3. parti yedekleme programları ile uyumlu çalışabilme ve uzak replikasyon desteği. Web sunucusu, MYSQL, E-Posta sunucusu, İzleme istasyonu gibi özellikleriyle salt depolamanın yanı sıra tek üründe çoklu kullanım olanakları.

 Telif Hakkı © 2013. Tüm Hakları Saklıdır. | Telemobil Bilgi ve İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi  Telefon:  0216 520 1224 Faks: 0216 481 5126