Konusunda Uzman 

Ve Eğitimli Kadro

Projelerinize Uzman Ve Profesyonel Yaklaşımlar

Kolay, Ekonomik Ve Yönetilebilir Sistemler

Proje ve Danışmanlık

için Bizi Arayın...

Teknolojide Çözüm OrtağınızSonicWall UTM

20 yıla yakın bir tecrübe ile hazırlanmış dünyanın ilk endüstriyel Multi Core UTM cihazları ve en üst düzey de koruma ve kolay kullanıcı kontrolü yetenekleri ile  devamlılığınız için çalışır.


Load balance, bant genişliği yönetimi


Gelişmiş iç ve dış yük dengeleme özellikleri, kullanıcı ya da uygulamaya özel bant genişliği yönetimi veya önceliklendirme ağ performansınızı en üst seviyede kullanmanıza imkân tanır.

Tam Uygulama Güvenliği

Geleneksel sistemler sadece port ve protokollere hükmeder. Sonicwall ise size iş ve iş dışı uygulamalar üstünde tam ve kolay bir hâkimiyet sunar ve bu sadece bilinen uygulamalar ile sınırlı değildir. Uygulama ne olursa olsun denetim, engelleme veya bant genişliği yönetimi, kullanıcı bazlı bile yapılabilir.

Tam bütünleşmiş UTM

Sonicwall UTM çözümü ile çok fonksiyonlu mükemmel bir güvenlik mimarisi sunar. Firewall, application firewall, içerik filtreleme, gateway anti-virüs, IPS – atak tanıma ve engelleme, kablosuz ağ ve raporlama bütünleşmiş çözümleri ihtiyacınızı en üst seviyede karşılamak için tasarlanmıştır.
İçerik Filtreleme

56 kategoride web filtreleme özelliği sayesinde zararlı içeriğe sahip web kaynaklarından korunmanızı sağlar. Bu yapı aynı zamanda Active Directory ya da ağın farklı bölümlerine de bütünleşmiş edilebilir.

Clean VPN

Network Security Appliance serisi uzaktan cep telefonu kullanıcıları ve şube ofislerini şirket ağına girmeden önce saldırıya açık noktalardan ve kötü niyetli kodlardan kullanıcının müdahalesine gereke kalmadan temizleyen yenilikçi Sonicwall Clean VPN teknolojisi sayesinde koruma sağlar.

Kolay yönetim ve raporlama

Sonicwall un yeni işletim sistemi ile sunulan uygulama sihirbazları sayesinde kurulum ve kullanım çok kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Ödüllü raporlama yazılımı sayesinde ağ güvenliği ve performansına daha çok hâkim olmanıza yardımcı olur.


IPS ve Gateway Anti virüs

Sonicwall rakiplerinin pek çoğunun sahip olduğu mimariden kaynaklanan yüksek boyutlu trafikte korumayı bırakan uygulamayı engelleyen ya da tıkanan sistemlerden farklı olarak dosya boyutunda sınırlama olmaksızın tüm trafik üzerinde (Real Time) gerçek zamanlı ve kapsamı koruma sağlar.


Multicore CPU, mükemmel performans

2, 4, 8 ve 16 çekirdek işlemci seçenekleri ile artan bant genişliği, artan kullanıcı sayısı ve yerel ağ kontrol ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla UTM performans sınırını gigabitler seviyesine taşımıştır.


 Telif Hakkı © 2013. Tüm Hakları Saklıdır. | Telemobil Bilgi ve İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi  Telefon:  0216 520 1224 Faks: 0216 481 5126